Ecovadis

Ecovadis Silver Madalyamız

csr

Sürdürülebilirlik, sosyal ve çevresel kaygıları ticari faaliyetlere entegre ederek sorumlu bir şekilde hareket etme taahhüdüdür.

Sürdürülebilirlik; yasal regülasyonlara uyumluluğun ötesinde, şirketlerin, ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerinin yanı sıra paydaşlarıyla (ör. Çalışanlar, ticaret ortakları, hükümet vb.) ilişkilerini nasıl yönettiklerine odaklanmayı gerektirir.

EcoVadis metodoloji çerçevesi, şirketlerin politika ve eylemlerinin yanı sıra çevre, çalışma ve insan hakları, etik ve sürdürülebilir satın alma ile ilgili yayınlanmış raporlarını değerlendirir. Uluslararası sürdürülebilirlik uzmanları, her bir şirketin sektörünü, boyutunu ve coğrafi konumunu dikkate alarak güvenilir derecelendirmeler oluşturmak için şirketlerin verilerini (destekleyici belgeler, 360 ° İzleme Bulguları, vb.) analiz eder ve çapraz biçimde kontrol eder.

POLİMER AR GE PLASTİK SAN VE TİC A.Ş. EcoVadis tarafından derecelendirilen şirketlerin ilk % 14'ünde yer alarak , sürdürülebilirlik başarısı nedeniyle gümüş madalya  ile ödüllendirilmiştir.

Ecovadis Silver Sertifikamızı Görüntüleyin

Bize Ulaşın

Ekibimize iletmek istediğiniz her türlü soru ve talepleriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.